Aug 27th عضویت مارال هاست در سازمان جهانی RIPE

همواره یکی از محدودیت های گسترش سرویس دهی در ایران ، محدودیت ارائه آی پی از طرف دیتاسنتر های ایرانی و همچنین هزینه نامتعارف آی پی روی سرویس های ایرانی بود ، خوشبختانه با رایزنی های انجام شده ... بیشتر »

Apr 26th مارال هاست سرور شما را رایگان مدیریت می نماید

طی تحولی بزرگ در مارال هاست از این پس کلیه سرویس های سرور مجازی و اختصاصی به صورت کاملاً مدیریت شده به شما مشتریان گرانقدر ارائه می گردد تا به هیچ وجه نگران رفع مشکلات فنی سرویس خود نباشید ... بیشتر »

Nov 23rd حذف هزینه نصب WebSitePanel

طبق هماهنگی های به عمل آمده با واحد فروش و به درخواست کاربران گرامی هزینه نصب WebSitePanel در هنگام خرید سرور اختصاصی و یا سرور مجازی به صورت کامل حذف شد و شما می توانید در هنگام خرید ، کنترل پنل ... بیشتر »

Nov 16th کاهش قیمت ثبت گواهینامه SSL برای دامنه IR

پیرو پی گیری های بخش بین الملل مارال هاست با چندین CA جهت دریافت نمایندگی رسمی ثبت و صدور گواهینامه های SSL در حال حاضر امکان ثبت گواهینامه SSL  با قیمیت فوق العاده برای کلیه دامنه های IR فراهم شده ... بیشتر »

Nov 16th فعال شدن کانال تلگرام مارال هاست

به جهت اطلاع رسانی سریع و ارائه لحظه ای اخبار و اطلاعیه های مارال هاست ، کانال رسمی ما در تلگرام راه اندازی شد ، جهت عضویت در کانال مارال هاست می توانید روی https://telegram.me/dgpco کلیک کنید و سپس به ... بیشتر »

Nov 9th صدور گواهینامه SSL ویژه دامنه های IR و امکان ثبت گواهینامه با Green Bar

پس از 2 ماه رایزنی با شرکت SSL Europa و اخذ نمایندگی رسمی جهت صدور گواهینامه SSL ، از این پس امکان صدور انواع گواهینامه تایید دامنه ( Single domain & Wildcard SSL) ، گواهینامه SSL با امکان تایید و درج اطلاعات ... بیشتر »

Oct 28th دعوت به همکاری طراح وب سایت و متخصص سئو

مارال هاست جهت پیاده سازی و بازطراحی چندین وب سایت تجاری خود از متخصصین سئو ، طراح وب سایت و برنامه نویس حرفه ای php دعوت به همکاری می نماید .در صورت تمایل به همکاری در این زمینه لطفاً رزومه کاری ... بیشتر »

Oct 26th ارتقای امنیتی سرور های مجازی خارج از کشور

با توجه به رسالت و سیاست های کاری مارال هاست در ارتقای امنیت سرویس های میزبانی ، پس از 1 ماه تلاش شبانه روزی همکاران واحد فنی مارال هاست ، به اطلاع شما مشتریان گرانقدر می رسانیم ، کلیه سرور های ... بیشتر »

Sep 21st تغییر پلتفرم سرور های ابری

قابل توجه مشتریان گرامی  به جهت ارتقای کیفی سرور های ابری در تاریخ 21 سپتامبر طبق هماهنگی که با کلیه سرویس گیرندگان شبکه ابری شده بود ، پلتفرم سرور های ابری به پلتفرم جدیدی منتقل شد ، که این ... بیشتر »

Sep 8th احراز هویت دو سطحی در حساب کاربری مارال هاست فعال شد

تمام تلاش ما در مارال هاست ارائه حد اکثر امنیت به مشتریان خود و اطمینان خاطر شما جهت حفظ محرمانگی می باشد به همین دلیل امکانی را در کنترل پنل کاربری شما فراهم کردیم تا بتوانید احراز هویت دو ... بیشتر »